Прес-релізи

Тут Ви маєте можливість отримати інформаційні повідомлення про нашу компанію, а також інформацію о нових продуктах ebmpapst

05 листопада 2012

Хербольцхайм стане центром технологій

Компанія еbm- рарst розширює і поступово переобладнує завод в Хербольцхаймі, який стане високотех-нологічним центром для продукції автомобільної промисловості.

Компанія еbm- рарst розширює і поступово переобладнує завод в Хербольцхаймі, який стане високотех-нологічним центром для продукції автомобільної промисловості.

Дірк Шаллок, керуючий директор ebm-papst Ст. Георген: «Останнім часом нам вдалося отримати важливі проекти в автомобільній промисловості. Для цих проектів і подальшого великого виробництва знадобиться спеціальний високотехнологічний центр з високим рівнем автоматизації виробничого обладнання та добре підготовленим персоналом».

Зараз потік інвестицій в десятки мільйонів йде на фінансування цього будівництва в Хербольцхаймі. Так, наприклад, 1 млн. євро був використаний на будівництво «чистих кімнат», щоб підтримати технологічну перевагу над конкурентами.

У зв`язку з цим переобладнанням, ebm-papst переміщає товари для промислової технології вентиляції на завод Vecsés (Угорщина). Переміщення починається восени 2012 року і повинно закінчитися до кінця першого кварталу 2013 року. Це стосується близько115 співробітників заводу в Хербольцхаймі, яким готов надати близько 70 робочих місць завод в Ст. Георген.

Компанія ebm-papst є останнім виробником компактних вентиляторів в західному світі. Існує так звана «азіатська» конкуренція, коли виробничі майданчики з Китаю намагаються перевести в більш дешевші країни Південно - Східної Азії,такі як В`єтнам і Камбоджа. Постійно зростає конкуренція на головних ринках IT, телекомунікації, фотовольтаїки. Реакція ebm-papst на ці події - концентрація виробництва компактних та потужних вентиляторів в Угорщині.

Розширення підприємства в Хербольцхаймі переслідує чітку мету. Там буде сконцентровано високотехнологічне виробництво з високим рівнем автоматизації. Це дозволить забезпечити добре майбутнє для цього регіону на тривалий час.

Олександр Мазур
Phone: +380442063091