Прес-релізи

Тут Ви маєте можливість отримати інформаційні повідомлення про нашу компанію, а також інформацію о нових продуктах ebmpapst

09 листопада 2012

Високопродуктивні та високоефективні компактні вентилятори

ebm-papst представляє новинки на виставці «Електроніка 2012»

Мал. 1 Новий компактний вентилятор працює ефективно і захищає навколишнє середовище вже на стадії свого виробництва і без шкоди для нього охолоджує при експлуатації (фото: ebm-papst)
 
Мал. 2 На виставці «Електроніка 2012» ebm-papst представляє розширений ряд вентиляторів RadiCal з GreenTech EC-мотором. (фото: ebm-papst)

ebm-papst представляє новинки на виставці «Електроніка 2012»

13-16.11.2012 в Мюнхені відбудеться 25-а міжнародна виставка компонентів, систем та приладів електроніки, девіз якої «inside tomorrow». Компанія ebm-papst (www.ebmpapst.com), світовий лідер в області виробництва вентиляторної і моторної техніки, продемонструє нові розробки компактних вентиляторів і двигунів в павільйоні № 6, стенд 261.

На цій виставці ebm-papst представить розширений ряд вентиляторів RadiCal з GreenTech EC-мотором.

Як лідер технологій в області приводної техніки і партнер з розвитку, ebm-papst по-своєму інтерп-ретує девіз «inside tomorrow» та підкріплює новими рішеннями і новою інформацією.

Нещодавно розроблений вентилятор 420J демонструє нові стандарти продуктивності і ефектив-ності. У порівнянні з попередньою моделлю, енергоспоживання цього вентилятора зменшилося на 70%, як і рівень звукової потужності на 2-5 дБ(А), в залежності від робочої точки, що відповідає високим вимогам «GreenTech» і менше впливає на навколишнє середовище.

Лінійка вентиляторів RadiCal постійно розширюється. В даний час доступні вентилятори з енерго-зберігаючим GreenTech EC-двигуном, з габаритними розмірами робочих коліс 133-400 мм, напру-гою 48 або 24 В. Завдяки компактності і підвищеному ККД, відцентрові вентилятори здатні забез-печувати високу продуктивність в невеликому просторі. Висока щільність потужності доповнюєть-ся зниженням до 5 дБ(А) акустичної потужності. Такі відцентрові вентилятори RadiCal необхідні в першу чергу для охолодження потужної електроніки.

Крім цих експонатів, на виставці «Електроніка-2012», в павільйоні № 6, стенд 261, можна побачи-ти та інші інноваційні рішення вентиляторів і моторів компанії ebm-papst.

Олександр Мазур
Phone: +380442063091