Прес-релізи

Тут Ви маєте можливість отримати інформаційні повідомлення про нашу компанію, а також інформацію о нових продуктах ebmpapst

Відцентрові вентилятори в кубічному корпусі – квадратура кола для систем вентиляції та кондиціювання

Компанія ebm-papst, яка є лідером ринку по виробництву відцентрових вентиляторів, розробила новинку: RadiPac – відцентрові вентилятори середнього тиску. Це окрема серія, яка є доповненням існуючої вже серії вентиляторів низького тиску RadiСal.

Компанія ebm-papst, яка є лідером ринку по виробництву відцентрових вентиляторів, розробила новинку: RadiPac – відцентрові вентилятори середнього тиску. Це окрема серія, яка є доповненням існуючої вже серії вентиляторів низького тиску RadiСal.

Нововведенням моделі RadiPac є стійка кубічна конструкція. Це дає переваги користувачеві при монтажі, безпеку при транспортуванні і менше відходів при упаковці. Крім того, можливі варіанти установки вентилятора в горизонтальному або вертикальному положенні. Конструкція дозволяє за допомогою гумових амортизаторів знизити вплив вібрації обладнання на навколишнє середовище і, тим самим знизити рівень шуму.

Робочі колеса з 7-ома назад загнутими алюмінієвими лопатями зроблені за допомогою автоматичного зварювання, тому мають тривалий ресурс експлуатації навіть при безперервних високих швидкостях. Геометрія лопаті з похилою задньою кромкою дає позитивний аеродинамічний ефект і сприяє більш плавній роботі вентилятора. Положення робочих коліс на GreenTech EC-двигунах із зовнішнім ротором було оптимізовано з точки зору аеродинаміки і конструктивної ефективності. Дифузор – оцинкований і має патрубок для підключення датчика тиску, за допомогою якого можна визначити продуктивність вентилятора.

При споживаної потужності від 500 Вт до 12 кВт і розмірами від 250 до 1250 мм буде досягнута продуктивність до 25 000 м³/год. Починаючи з типорозміру 400 мм можливе виконання в кубічному корпусі. У використовуваних двигунах не застосовуються ферромагніти, на які існує багато нарікань. Усі вентилятори цієї серії мають можливість управління через МОDBUS чи 0…10 В, вони прості в установці завдяки легкому і доступному підключенню. При введенні в експлуатацію не потрібно додаткового програмування, одним словом «Plug-and-Play».

Нові вентилятори RadiPac відповідають вимогам ефективності і нормам директиви, яка починає діяти з 2015 року. ККД GreenTech EC-двигунів набагато вище ефективності моторів IE4.


Phone: +380442063091
E-Mail: info@ebmpapst.ua