Прес-релізи

Тут Ви маєте можливість отримати інформаційні повідомлення про нашу компанію, а також інформацію о нових продуктах ebmpapst

09 вересня 2012

Новий подвійний відцентровий вентилятор - компактний і потужний інструмент для кондиціювання повітря в комерційному автотранспорті

Компанія еbm-papst, провідний виробник моторів і вентиляторів, представить цього року на міжнародній автомобільній ви-ставці IAA, яка проходить в Ганновері з 20 по 27 вересня 2012 року, інноваційні вирішення вентиляторів для кондиціювання повітря в комерційному автотранспорті. У павільйоні 11, стенд C09, ebm-papst представить громадськості як основний екс-понат нове покоління потужних подвійних відцентрових вентиляторів.

Компанія еbm-papst, провідний виробник моторів і вентиляторів, представить цього року на міжнародній автомобільній виставці IAA, яка проходить в Ганновері з 20 по 27 вересня 2012 року, інноваційні вирішення вентиляторів для кондиціювання повітря в комерційному автотранспорті. У павільйоні 11, стенд C09, ebm-papst представить громадськості як основний експонат нове покоління потужних подвійних відцентрових вентиляторів.
Нові полегшені вентилятори базуються на інноваційній ebm-papst Greentech ЄС-технології і працюють з дуже високою ефективністю. Інтегрована електроніка дозволяє точно на вимогу управляти подачею повітря для водія і пасажирів транспортних засобів і ефективно використовувати систему клімату-контролю. Користувач має можливість, як і раніше, управляти вентилятором за допомогою зміни лінійної напруги і широко-імпульсної модуляції. Додатково, як альтернатива, управління може проводитися через шину LIN. Новиною цих вентиляторів є підвищена міра захисту електроніки, яка зі ступенем захисту IP6K9K витримує зараз навіть перегони високої напруги. Вентилятор відповідає всім вимогам, які висувають для роботи в складних умовах, тобто враховується жара, пил і різка зміна температури.
Вперше в цьому подвійному відцентровому вентиляторі був застосований новий метод комутації. Таким чином вібрації, що заважають роботі двигуна при низьких швидкостях, вже у минулому. Нова система регулює споживану потужність вентилятора, що дозволяє йому працювати надійно навіть при високій температурі навколишнього середовища. Це запобігає відключенню вентилятора й зупинку його обертання при перегріві, що у свою чергу, виключає появу збоїв у роботі системи. Звичайно ж, нові вентилятори відповідають допуску по новій директиві EMV- ECE-R 10.


Phone: +380442063091
Fax: +380442063091
E-Mail: info@ebmpapst.ua
Internet: www.ebmpapst.ua