Прес-релізи

Тут Ви маєте можливість отримати інформаційні повідомлення про нашу компанію, а також інформацію о нових продуктах ebmpapst

Дата Анотація Завантаження
11 серп. 2013 Відбувся семінар Веза-Україна «Застосування канального устатку-вання і енергозберігаючих установок»

25-26 липня і 1-2 серпня 2013 року в Донецьку та Одесі пройшли організовані «ВЕЗА-Україна» семінари для проектувальників і монтажників систем вентиляції та кондиціювання.

03 квіт. 2013 Відцентрові вентилятори в кубічному корпусі – квадратура кола для систем вентиляції та кондиціювання

Компанія ebm-papst, яка є лідером ринку по виробництву відцентрових вентиляторів, розробила новинку: RadiPac – відцентрові вентилятори середнього тиску. Це окрема серія, яка є доповненням існуючої вже серії вентиляторів низького тиску RadiСal.

01 квіт. 2013 У Києві відбувся 3-й щоричний з'їзд дилерів продукції TM ebmpapst

22 березня 2013 в Києві пройшов третій щорічний з'їзд дилерів TM ebmpapst в Україні.

25 груд. 2012 Присудження премії DEKRA Award компанії ebm-papst

Компанія ebm-papst Мульфінген отримала премію „DEKRA Award 2012“ у категорії «Навколишнє середо-вище – вимоги в епоху енергетики». Журі високо оцінило внесок розробників вентиляторів з Мульфінгена у справу ефективності використання ресурсів і постійність керівництва компанії щодо впровадження концепції GreenTech.

19 лист. 2012 Малошумні вентилятори високого тиску

Діагональні вентилятори ідеально підходять для застосування в умовах з жорсткими вимогами продуктивності та високим опором, а також невеликим монтажним простором. Нові вентилятори серії DV 6300 від ebm-papst Ст. Георген зробили ще один крок вперед. Крім поліпшеної характеристики, ці вентилятори мають електронно-керований S-Force-мотор і додаткові функції: температурний контроль, активне охолодження двигуна та індикатор необхідності заміни фільтруючого елемента.

09 лист. 2012 Високопродуктивні та високоефективні компактні вентилятори

ebm-papst представляє новинки на виставці «Електроніка 2012»

06 лист. 2012 Компанія ebm-рарst отримала «золото» та «срібло» на виставці-ярмарку MATERIALICA Design+Technology Award

У 10-й раз, 23 жовтня 2012 року пройшла виставка MATERIALICA Design+Technology Award. Компанія ebm-papst увійшла до списку нагороджених, отримавши за два своїх продукти «золото» і «срібло». У категорії «Surface+Technology» найвищу нагороду отримав ЕС- двигун з зовнішнім ротором, а в категорії «Продукт», «срібло» завоював вентилятор для кухонної витяжки на базі ЕС- технології.

05 лист. 2012 Хербольцхайм стане центром технологій

Компанія еbm- рарst розширює і поступово переобладнує завод в Хербольцхаймі, який стане високотех-нологічним центром для продукції автомобільної промисловості.

28 вер. 2012 Новинки продукції на виставці Chillventa 2012

Ухвалюючи директиву № 327/201, ЄС зробило важливий вклад у зниження споживання енергії , що сприяє досягненню мети по підтримці клімату. На міжнародній спеціалізованій виставці Chillventa, яка відбудеться 9.-11.10.2012 в Нюрнбергзі, компанія ebm-papst представить енергозберігаючі двигуни та вентилятори різної потужності, які застосовуються практично у всіх сферах індустрії штучного охолоджування і кондиціювання повітря.

09 вер. 2012 Новий подвійний відцентровий вентилятор - компактний і потужний інструмент для кондиціювання повітря в комерційному автотранспорті

Компанія еbm-papst, провідний виробник моторів і вентиляторів, представить цього року на міжнародній автомобільній ви-ставці IAA, яка проходить в Ганновері з 20 по 27 вересня 2012 року, інноваційні вирішення вентиляторів для кондиціювання повітря в комерційному автотранспорті. У павільйоні 11, стенд C09, ebm-papst представить громадськості як основний екс-понат нове покоління потужних подвійних відцентрових вентиляторів.

Компанія ebm-papst відчиняє нове виробництво неподалік головного офісу